את הפייבר צמנט מייבאת ארסטון מיפן, החברות והמפעלים היפנים פועלות בתחום עשרות שנים ומייצרות מאות אלפי מטרים מידי חודש.

הלוחות מגוונים וקיימים עשרות צבעים, דגמים וטקסטורות שיתאימו לכל אדריכל, מעצב, קבלן ויזם.
הפנלים מורכבים – מסגסוגת של בטון דחוס ופולימרים יעודיים שמאגדים את החומרים בתהליך כבישה, דחיסה ובישול בטמפרטורות קיצוניות, על מנת להביא את הפנלים למעמד של חומר חזק מאוד ואף מוגדר "מהחזקים בעולם".

הפנל הינו מקשה אחת, יציבה ועמידה בכל תנאי מזג אוויר, לרבות התאמה לסביבה ימית. החומר לא משנה צבע ואינו דוהה. כמו כן עמידות החומר באש גבוהה ביותר גם כאן ברמה עולמית מהגבוהות ביותר.
הפנלים עברו כל בדיקה אפשרית כולל אש, בידודים טרמיים, אקוסטיים וכמובן בדיקת שליפה. לאחר היצור עוברים הפנלים תהליך צביעה וציפוי ייחודיים, שמשיגים את רמת הגימור והאיכות ללא פחות ממושלמת. כל תהליך ייצור הפנלים נעשה באנרגיה ירוקה, דבר שמעניק יתרון גדול נוסף.

גודל הפנלים 16/455/1820-3030 מ''מ. כלומר עובי, רוחב, ושתי מידות אורך. הפנלים מגיעים ומורכבים בשיטת שקע תקע בעזרת קליפסים ייחודיים נסתרים . שיטת החיפוי הינה בחיפוי יבש על קונסטרוקציית אלומיניום ייעודית.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.