חיפוי משולב בין אבן לפייבר צמנט הפך עם השנים למעוצב ובעל אפשרויות רבות.

האפשרויות הרבות הגלומות במבחר עצום של עשרות דגמי פייבר צמנט עם מבחר אבנים, שיש וגרניט עצום כך ששילוב אבן בחזית, מרפסות או ממ'דים בחיפוי פייבר צמנט מעניק לבניין יוקרה ויחודיות.

אדריכלים אוהבים את השילוב בזכות האפשרויות הבלתי מוגבלות.

"בניין שמחופה רק באבן יפה ככל שתהיה, הופך למעט משעמם " אמר לי אדריכל נחשב. "ברגע שיש טאצ' של גוון וטקסטורה אחרת מחומר אחר, זה הופך את הבניין לאלגנטי ויוקרתי יותר" אמר אדריכל אחר. כל יזם או חברה רוצים לבדל עצמם מבניינים אחרים בניין שמשלב פייבר צמנט עם אבן יוצר את הבידול המיוחל.
ארסטון ביצעה חיפויים רבים המשלבים אבן ופייבר צמנט וחלק מהבניינים מצולמים תחת פרויקטים.

הדוגמאות והאפשרויות כאמור הן בלתי מוגבלות, כך שכך אדריכל ימצא את השילוב המועדף עליו. אמר לי פעם יזם מבוגר, מנוסה ומוכר "כשקונים משהו טוב, רק ביום הקניה זוכרים כמה כסף הוא עלה, לאחר זמן זוכרים רק אם הוא טוב, יפה ואיכותי, לכן אני קונה רק את הטוב ביותר"
פרטים נוספים על אבן ניתן למצוא תחת חטיבות החברה, אבן. פרטים על פייבר צמנט ניתן למצוא תחת חטיבות החברה, פייבר צמנט.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.