אודותינו

ארסטון חיפויים בע"מ, מתמחה בחיפוי בנייני מגורים ומבנים מוסדיים - באבן שיש, גרניט, לוחות פייבר צמנט ופתרונות חיפוי נוספים.

מייסד החברה ומנכ"ל ארסטון – אבי רוזנברג עוסק בתחום החיפויים כ-30 שנה. הידע, הנסיון והמוניטין שצבר מציבים את החברה בצמרת החברות העוסקות בתחום וללא ספק מובילה את השוק בחדשנות ומקצועיות. ארסטון חיפויים בע"מ - קבלן רשום לעבודות אבן לחיפוי חוץ מס' 291118 וחבר בהתאחדות הקבלנים.

חברת ארסטון מעסיקה כ-140 עובדים ומנהלים מקצועיים בעלי נסיון וידע רב, אשר בזכותם ובשל נהלי עבודה קפדניים, דיוק, איכות, עמידה בלוחות זמנים, שירות, אמינות וזמינות. זכתה החברה לשמה הטוב. ארסטון מתמחה ביבוא, שיווק, אספקה והרכבה של כל סוגי החיפויים לרבות אבן, שיש וחיפויים עדכניים כדוגמת הפייבר-צמנט.


אמנת השירות

ארסטון מתחייבת להמשיך ולהוביל את תחום החיפויים בעוצמה ולשמור על שמה הטוב, תוך התפתחות מתמדת ושמירה על פשטות ויעילות של חברת בוטיק.

בארסטון הצבנו לעצמנו כמטרה- להניע את החברה לצמיחה וחתירה לתוצאות הטובות ביותר עם שאיפה מתמדת להוביל במצוינות, איכות ואחריות המשקפת את הדרך בה אנו מאמינים.

בנוסף מתחייבת ארסטון לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. תוך שימת דגש על אחד מהערכים המרכזיים והראשון בסדר העדיפות - את שביעות רצון לקוחותינו. אנו רואים חשיבות עליונה ומשקיעים משאבים רבים בכל שרשרת הקשר וההידברות עם לקוחות החברה. החל משלב בחירת סוג החיפוי תוך הקפדה על האיכויות הגבוהות ביותר. משם לחתימת הסכם הוגן, דרך הכנסת צוות עובדים, מנהל פרויקט, הדרכה, תאום, אספקת החיפוי עם כל האלמנטים הנלווים, ניהול, פיקוח וליווי צמוד, עד סיום הפרויקט.

מתוך כך אנו מספקים איכות ברמה הגבוהה ביותר, השירות שאנו מעניקים לכל לקוח, חברה, קבלן, אדריכל, יזם, מנהל פרויקט, מהנדס או מנהל עבודה. מוטמע הלכה למעשה על ידי הערכים שהתגבשו במהלך שנות נסיוננו מתוך אמונה בדרך ומושתתת על ניהול שהנחילה הנהלת החברה לעובדיה בכל שנות פעילותה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.