מאמרים

ארסטון חיפוי אבן, שיש והרבה מאוד שירותים נוספים

 

כצוות האתר, אנחנו נעשה את כל המאמצים שאנחנו יכולים על מנת להביא לקוראים שלנו וללקוחות הנאמנים שלנו מבחר של כתבות הקשורות לתחומי השיפוצים לבית. אריחים, חיפויים, חיפויי פנים. הרעיון שלנו הוא לנסות לאסוף את כל המידע שצברנו במשך השנים ולנסות לחלוק אותו עם לקוחותינו ומבקרים באתר.

אנו נעשה מאמץ נוסף וזה להביא מאמרים מידע על תחומים אחרים, הדומים לשלנו כדי להעניק לכם עוד מידע. היום הבאנו כתבה מעול על פוליש. החברה היא חברה מעולה ומקצועית. מאוד אנו מאמינים שתיהנו לקרוא את המאמר. במידה ויהיה לכם שאלות כל שהן בסיום הקריאה ובמהלכה צוות האתר זמין ומוכן לענות על כל השאלות שלכם במידה ויהיו שאלות כאלו.

 

חפויי אבן ופוליש

 

תחום הפוליש במיוחד זה אחד התחומים הסבוכים יותר שקיימים בעולם עבודות השיפוצים ולכן צריכים להבין היטב מי אלו האנשים שאתם בוחרים לעשות את העבודה אצלכם. היום בחרנו להביא מאמר מעולה בתחום שינסה להסביר איך הדברים עובדים. מקווים שתלמדו ואנחנו נמצאים כאן כדי לתת כל מידע מקצועי שאתם תהיו צריכים לצורך המשך קריאה או למידה על התחום.

בתודה צוות ארסטון

http://www.arstone.co.il/

השיש שהכי מתאים לעיצוב הבית

שיש למטבחים

כיצד לבחור את סוג השיש המתאים ביותר על מנת לעצב את המטבח.

סוגי השיש השונים

שיש למטבחים מגיע כיום במגוון רב מאוד של צורות ועיצובים, ועל מנת לבחור את סוג השיש המתאים ביותר עבורכם כדאי להתרשם מכמה שיותר סוגים ולהחליט מה מתאים עבורכם. הסוגים הנפוצים ביותר כיום הם שיש מסוג גרניט וסיליסטון, שיש אבן קיסר ושיש אוניקס, שיש קוריאן ושיש קונצטו. כל אחד מסוגי השיש הללו מכיל יתרונות משתנים על פני סוגים אחרים, ומתאים עבור שימושים מעט שונים.

אם אתם מבשלים הרבה ויש סיכוי רב כי תניחו משטחים חמים על פני השיש, כדאי לבחור שיש אשר עמיד יותר לנזקים של חום כגון שיש אוניקס או שיש אבן קיסר. שיש מסוג גרניט למשל עמיד פחות לנזקי חום והנחת משטחים חמים על גבו עשויה להשאיר סימנים וכוויות.

הסבר כללי על שיש

אבן השיש היא אבן אשר קיימת בטבע באופן טבעי, ונחשבת לאבן גיר יפה מאוד אשר מגיעה באינספור צבעים שונים ומיוחדים. צבעי השיש יכולים להיות שקופים (בעיקר כאשר מדובר על שיש מסוג אוניקס), ויכולים להגיע גם בצעים של אדום וירוק, לבן וסגול, חום ושחור. מרבית סוגי השיש יכולים להישרט כאשר מבצעים בהם שימוש לא נכון, ויכולים לאבד את הברק שלהם לאורך זמן. על מנת למנוע זאת כדי לקרוא את ההנחיות המגיעות אם התקנת השיש עצמו, ולהקפיד את ביצוע שלהם.

עיצובים בשיש

שיש למטבחים הוא אמנם הנפוץ ביותר, אולם ניתן להשתמש בעיצובי שיש גם כדי לעצב חלקים אחרים בבית. מבין שאר השיטות בהן ניתן לעצב בשיש אפשר לציין השתלות בקנטים, אשר הינן תוספות דקורטיביות אשר לרוב מתבצע שימוש בהם גם בעיצוב חדרי ילדים ולהוספה על משטחים המיוצרים מזכוכית, נירוסטה, פסיפס, קרמיקה, מראות, או כל פריט אחר. אלמנטים נוספים בהם ניתן להשתמש בשיש הם על מנת לבצע חיפויים בקירות והשתלות של חומרים בקיר, בניית כיורים וחדרי אמבטיות, עיצוב דלפקים או איים ברחבי הבית ועוד. חיתוך השיש מתבצע על ידי שבלונה מיוחדת אשר בעזרתה ניתן להגיע לגימור הנכון והמתאים ביותר. כאשר מדברים על עיצוב כיורים משיש כדאי להשקיע ולעצב את הכיור המתאים ביותר, ועדיף פעמים רבות להשתמש בשיש לשם כך. כיורים ניתן לעצב גם מגרניט או מחרס, אשר גם להם יכולת עמידות גבוהה.

פוליש וטיפול למרצפות 

כיום כבר אין צורך בהחלפת המרצפות בביתכם אפילו אם המרצפות שחוקו וללא ברק. כיום יש פתרון המאפשר לכם לחדש את הרצפות בביתכם בעזרת פוליש הוא ליטוש מרצפות. אם הריצוף גם שחוק מאוד ומלא חורים פיצוצים ואפילו סדקים ניתן לטפל בזה בעזרת ליטוש מרצפות ליטוש שיש - מדובר על ליטוש המסיר שכבה מהאבן הליטוש מסיר גם כתמים קשים. אם יצא לכם לראות תמונות לפני ואחרי של עבודות שיש, אתם בוודאי מבינים את ההבדל הגדול שיכול להיות. עבודה נכונה של ניקוי ופוליש, אולי לא תזהו את הבית אחרי זה.

עורכי דין פלילי, ביובית, יחסי ציבור, השכרת רכב בחו"ל, סיגריה אלקטרונית

איך מבצעים ליטוש שיש?

פותחים את הפוגות בעזרת דיסק יהלום ואוטמים את הפוגות בדבק שיש המותאם באותו הצבע של המרצפות

לאחר האטימה מלטשים ב7 דרגות ליטוש מיישרים את המשטח ובתוצאה הסופית מקבלים משטח אחיד ללא חריצים. אם המרצפות אינם שחוקות ניתן לחדש ולטפל במרצפות גם ללא ליטוש הטיפול המומלץ הוא פוליש קריסטל. הקריסטל מתבצע בעזרת מכונת פוליש התהליך מתבצע בעמה שלבים בסוף התהליך הריצוף נראה מבריק ומחודש בדיוק כמו מרצפות חדשות.לכן ·אם יש לכם בבית מרצפות שחוקות אין צורך בלפרק את המרצפות חברת פוליש מקצועית תדע איך ללטש

ולחדש לכם את המרצפות עד לתוצאה של מרצפות מבריקות וחדשניות. כאשר אתם מזמינים חברת פוליש לא כדאי להתפשר תבחרו את חברת הפוליש המקצועית ובעלת מוניטין טיפ קטן שאנו יכולים לתת לכם אל תחפשו את חברת הפוליש הזולה מה,· שייתן לכם ללא ספק עבודה ירודה ואפילו גם בשימוש בחומרים לא נכונים מה שיכול לגרום לנזק עתידי של אלפי שקלים, אנו שומעים על לא מעט מקרים גם בפורומים של בעלי דירות שנפלו קורבן למלכודת של מחיר זול עבור פוליש לכל הדירה ולאחר ביצוע עבודת הפוליש המרצפות בבית נשרפו סביר להניח במקרה שכזה שאותו בעלי מקצוע עבדו עם חומרים כימים מה שגרם לנזק עצום למרצפות· וכל זה קורה בגלל· שאותו חברת פוליש רצתה לחסוך בחומרים ובעלויות.

במקום לבצע ליטוש למרצפות הם קרצפו את המרצפות בעזרת חומצת מלח מה שנותן
מראה נקי בדיוק לחודש ף לאחר חודש האבן מתחילה להיות שחורה ושחוקה עקב מטבחים כפריים
החומר החומצתי שצרב את האבן. לכן אל תתפשרו תזמינו שירותי פוליש מחברה מקצועית. יותר מדי חאפרים מסתובבים בשוק הזה ובשוק בעלי המקצוע בכלל, כדי לקחת סיכונים כאלו.

פוליש מקצועי = פינוק מושלם למרצפות

  קמינים, יחסי ציבור, כרטיסי ביקור

,